Kouzla-obecně

10. ledna 2010 v 12:04 |  Kouzla
Kouzla
Každé kouzlo, při kterém použíješ starověký jazyk, ubere vyvolavačovi energii. Pokud kouzlo sesílá na více cílů, nebo nepřátel ubírá více energie. Obecně platí, že čím větší vzdálenost, tím ubere více energie. Kouzlo se ale samo o sobě nespouští slovem starověkého jazyka, ale myšlenkou proto můžeš používat kouzla i když nemůžeš otevřít pusu. Slova jen pomáhají usměrnit kouzlo, aby nedošlo ke smrtelným omylům, kdyby se mysl rozptýlila.

Kouzelníci
Ke kouzlení používají starověký jazyk. Proto jsou v kouzlení omezeni zanlostí tohoto jazyka. Každé kouzlo jim ubírá energii proto, když sešlou kouzla moc silné, mohou zemřít.

Stínové
Všichni Stínové jsou zlý. Ke kouzlení využívají zlé duchy, díky kterým mají obrovskou moc. Stínové se dají zabít pouze ranou mečem pímo do srdce. A pokud nějakého potkáte je lepší rychle utíkat.

Čaroděj / čarodějnice
Ke kouzlení používají lektvary a zaklínadla.

Černokněžníci
Ke kouzlení využívají duchy a temná kouzla. Pokud duchové, které černokněžník vyvolal ho ovládnou stane se Stínem a duchové ho ovládají.

Dračí Jezdci
Kouzlí stejně jako kouzleníci, využívají starověký jazyk. Ale díky gedwëy ignasia je kouzlení mnohem snažší. A pokud spojí své síly se svým drakem, s kterým je stále spojený, může používat i kouzla, které by sám nedokázal použít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama